Volejte270 001 970

Nebankovní půjčky

Tam kde jiní končí, my teprve začínáme

Přístup k našim klientům je pro nás opravdu zásadní. Nechceme se stavět do role pouhého poskytovatele nebankovní půjčky pro podnikatele. Chceme být vaším spolehlivým partnerem a oporou v době, kdy se k vám ostatní obrací zády. A na rozdíl od ostatních naše spolupráce nekončí připsáním peněz na váš účet. Stojíme za vámi i nadále a pomáháme i v rámci odborného poradenství. Pokud je potřeba, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Nezávazná schůzka jako základ naší spolupráce

NOVA leasing přistupuje ke svým klientům jinak než ostatní. Zakládáme si na osobním setkání, díky kterému vás dokážeme plně pochopit a jedině tak může vzniknout vzájemná důvěra mezi námi a klientem. Máme nejen dlouholeté zkušenosti a edukované zkušené profesionály z oboru, ale především pochopení a individuální řešení pro každého z našich klientů.

Ozvěte se nám a u kávy společně zhodnotíme vaši situaci a začneme okamžitě jednat. Naším cílem je poskytnout oporu, finance a stát se vaším finančním partnerem v podnikání.

Potřebujete peníze.

Nabízíme finanční prostředky v objemech od 100 tisíc do 25 milionů korun.

Domluvíme si schůzku.

Stačí zavolat, poslat e-mail nebo použít kontaktní formulář.

Společně najdeme řešení.

Probereme vaše potřeby a připravíme návrh smlouvy.

Pošleme vám peníze.

Za pár dní od podpisu smlouvy máte peníze na účtu.

Pomáháme vám i dál.

Naše služby končí teprve vaším úspěchem.

Služby NOVA leasing
Když potřebujete pomoci z potíží

Víme, že banky často půjčují jenom lidem, kteří mají dost peněz a potřebují jich ještě víc. My jsme tu ale i pro ty, kdo se dostanou do podnikatelských nesnází a potřebují rychlou peněžní pomoc.

Dokážeme pochopit vaše těžkosti a vymyslet řešení. Rádi se s vámi sejdeme a všechno probereme. Financování nastavíme tak, aby vyřešilo vaši současnou situaci a v krátké době vám zajistilo finanční samostatnost. Spokojení budeme tehdy, když vaše podnikání bude mít ten správný směr.

Naše financování pro podnikatele se hodí, když potřebujete:

  • překonat obtížné finanční období,
  • rychle vyplatit společníka,
  • prokázat bezdlužnost,
  • zabránit exekuci,
  • zachránit firmu před krachem.
Tohle mě zajímá

Když má vaše podnikání růst

Každý odvážný podnikatelský záměr potřebuje kapitál. Naše financování pro podnikatele vám ho dodá rychle, bezpečně a bez přemrštěných nároků či právních kliček.

Jako jediní na trhu umožňujeme ručit movitým majetkem i majetkem třetí osoby. Většinou to jsou věci, které dávno máte a používáte k podnikání.

Zároveň u nás máte jistotu férového jednání a nadstandardní péče. Všechno s vámi důkladně probereme, navrhneme řešení na míru a Pomůžeme vám s tím, aby fungovalo. Váš cíl je i náš cíl!

Díky našemu financování můžete například:

  • rozšířit výrobu nebo provoz,
  • pořídit novou techniku,
  • koupit obchodní podíl,
  • profinancovat zakázku,
  • nebo podniknout odvážný investiční záměr.
Tohle mě zajímá

Podívejte se na zkušenosti ostatních podnikatelů

Naši vlastní odborní specialisté navrhnou a realizují finanční řešení pro více než 10 000 zájemců ročně. Zajímá vás, co o nás říkají?

Co říkají naši klienti

Zanechte kontakt. Ozveme se vám.

Vyplňte formulář a naši experti se vám co nejdříve ozvou!

Volejte: 270 001 970