Volejte270 001 970
NOVA leasing sídlí v administrativní budově Skanska, Praha Chodov

Rychle, a přitom na míru.
Se vzájemnou důvěrou.
To je NOVA leasing, a.s.

Řešíme finanční potřeby podnikatelů a poskytujeme jim financování. S profesionálním servisem a bez kliček nebo drobného písma ve smlouvách. Vynikáme rychlostí, poctivostí a především péčí, kterou věnujeme našim klientům. Víme totiž, že pomoci se dá skoro každému.

„Půjčka“ má být podle nás řešení, ne další problém. Proto podnikatelům šijeme služby na míru. S každým jednotlivě probíráme jeho možnosti a potřeby. Nastavujeme podmínky tak, aby byly výhodné pro obě strany. Nejsme jen záchranná síť pro nejhorší časy. Naši klienti to vědí a vracejí se k nám. Třeba když chtějí investovat do rozvoje své firmy.

Jsme tu proto, abychom podnikatelům pomohli dosáhnout cíle. A podáváme pomocnou ruku i tehdy, když se ostatní obracejí zády. Protože si na rozdíl od většiny finančních institucí uvědomujeme, že překážky jsou součástí cesty.

Za čím si stojíme
Děláme věci rychle a přehledně

Víme, že čas jsou peníze. Proto všechno vyřizujeme rychle a efektivně. A pro klienty se vše snažíme udělat co nejjednodušší.

Nabízíme smysluplná řešení

Víme, že jen peníze nestačí. Hledáme jádro problému a nabízíme řešení na míru. Chceme, aby se naši klienti postavili na vlastní nohy a dokázali se na nich udržet.

Jednáme na rovinu

Všechno řešíme férově a přímo. Nebojíme se přijít s konstruktivní kritikou. A neschováváme se za právní kličky. Naši klienti vždycky rozumí všemu, co společně děláme.

Jdeme do toho naplno

Za řešením problémů jdeme s nasazením a odhodláním. Když je to potřeba, pracujeme ve dne, v noci i o víkendech. Úspěch našich klientů je i náš úspěch, a to nám dává sílu.

Máme vhled i pochopení

Známe české podnikatelské prostředí, takže dokážeme snadno pochopit, co naši klienti potřebují a jak jim můžeme pomoct. A pak to jednoduše uděláme.

Stále chceme zůstat špičkou v oboru

Víme, že držet krok s dobou nestačí. Chceme stále nabízet špičkové služby nejen teď, ale i za dvacet let. Tvoříme nové trendy, které se posléze na trhu stávají standardem.

Zaujala vás naše nabídka?Tak nás neváhejte kontaktovat

270 001 970

Zanechte kontakt. Ozveme se vám.

Nehodí se vám zrovna volat nebo vás něco zajímá?

Volejte: 270 001 970