Volejte270 001 970
NOVA leasing sídlí v administrativní budově Skanska, Praha Chodov

Rychle, a přitom na míru.
Se vzájemnou důvěrou.
To je NOVA leasing, a.s.

Řešíme finanční potřeby podnikatelů a poskytujeme jim financování. S profesionálním servisem a bez kliček nebo drobného písma ve smlouvách. Vynikáme rychlostí, poctivostí a především péčí, kterou věnujeme našim klientům. Víme totiž, že pomoci se dá skoro každému.

„Půjčka“ má být podle nás řešení, ne další problém. Proto podnikatelům šijeme služby na míru. S každým jednotlivě probíráme jeho možnosti a potřeby. Nastavujeme podmínky tak, aby byly výhodné pro obě strany. Nejsme jen záchranná síť pro nejhorší časy. Naši klienti to vědí a vracejí se k nám. Třeba když chtějí investovat do rozvoje své firmy.

Jsme tu proto, abychom podnikatelům pomohli dosáhnout cíle. A podáváme pomocnou ruku i tehdy, když se ostatní obracejí zády. Protože si na rozdíl od většiny finančních institucí uvědomujeme, že překážky jsou součástí cesty.

Za čím si stojíme
Děláme věci rychle a přehledně

Víme, že čas jsou peníze. Proto všechno vyřizujeme rychle a efektivně. A pro klienty se vše snažíme udělat co nejjednodušší.

Nabízíme smysluplná řešení

Víme, že jen peníze nestačí. Hledáme jádro problému a nabízíme řešení na míru. Chceme, aby se naši klienti postavili na vlastní nohy a dokázali se na nich udržet.

Jednáme na rovinu

Všechno řešíme férově a přímo. Nebojíme se přijít s konstruktivní kritikou. A neschováváme se za právní kličky. Naši klienti vždycky rozumí všemu, co společně děláme.

Jdeme do toho naplno

Za řešením problémů jdeme s nasazením a odhodláním. Když je to potřeba, pracujeme ve dne, v noci i o víkendech. Úspěch našich klientů je i náš úspěch, a to nám dává sílu.

Máme vhled i pochopení

Známe české podnikatelské prostředí, takže dokážeme snadno pochopit, co naši klienti potřebují a jak jim můžeme pomoct. A pak to jednoduše uděláme.

Stále chceme zůstat špičkou v oboru

Víme, že držet krok s dobou nestačí. Chceme stále nabízet špičkové služby nejen teď, ale i za dvacet let. Tvoříme nové trendy, které se posléze na trhu stávají standardem.

Zaujala vás naše nabídka?Tak nás neváhejte kontaktovat

270 001 970

Zanechte kontakt. Ozveme se vám.

Vyplňte formulář a naši experti se vám co nejdříve ozvou!

Volejte: 270 001 970