Volejte270 001 970

OBCHODNÍ MANAGER SENIOR

Hledáme proaktivního a zodpovědného manažera, který se postará o každodenní komunikaci s našimi klienty. Zvládne připravit a zároveň i realizovat individuální prodejní strategie s ohledem na kvalitní řešení potřeb každého z klientů. Oceníme prokazatelné zkušenosti v obchodní sféře a ekonomické povědomí. Máte pocit, že hledáme právě Vás?

Co budete dělat:

  • Aktivní každodenní komunikace s firemními klienty
  • Samostatné zpracování kompletních obchodních případů (s administrativní podporou)
  • Tvorba a realizace individuální prodejní strategie
  • Dohled nad přípravou smluv a zpracování obchodního případu
  • Proaktivní komunikace uvnitř i vně společnosti
  • Vysoký stupeň odpovědnosti za kvalitní řešení potřeb klienta

Co očekáváme:

  • SŠ, VŠ vzdělání ekonomického (příp. obdobného zaměření),
  • praxe ve finančních službách,
  • prokazatelná zkušenost, úspěšná praxe v obchodní pozici či v pozici podpory prodeje,
  • uživatelská znalost MS Office,
  • řidičský průkaz skupiny B.
  • Osobnost s obchodním duchem a talentem,
  • reprezentativním vystupováním,
  • s vynikajícími komunikačními, vyjednávacími a prezentačními dovednostmi,
  • s vysokou mírou samostatnosti,
  • se schopností rychlého rozhodování
  • s chutí a pevným odhodláním uspět ve finančním světě
  • se smyslem pro detail
  • s proaktivním přístupem ke každému klientovi

Co nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti,
  • nadstandardní pracovní a platové podmínky,
  • pracovní vztah na dobu neurčitou,
  • pozitivní a přátelský kolektiv spolupracovníků,
  • interní systém vzdělávání a osobního rozvoje,
  • výbornou dostupnost pracoviště na metru.

To jsem přesně já!

Přiložit životopis

Někoho takového znám

Zanechte kontakt. Ozveme se vám.

Vyplňte formulář a naši experti se vám co nejdříve ozvou!

Volejte: 270 001 970